NAŠE SLUŽBY

Upratovacie práce od umývania okien po čistenie kobercov


Hlavnou činnosťou spoločnosti je jednorazové a pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov, upratovanie administratívnych budov, upratovanie priemyselných objektov, upratovanie spoločných priestorov obytných domov, zmluvné upratovanie, upratovanie na objednávku, upratovanie po firemných akciách, tepovanie.

Umývanie okien, tepovanie a čistenie kobercov, upratovacie a čistiace práce, letná a zimná údržba, technika wap a puraqleen, čistenie veľkoplošných priestorov, výškové práce a mnoho ďalších prác týkajúcich sa našej profesie.

Používame výkonné profesionálne stroje a čistiace prostriedky. Sme Vám k dispozícii 24 hodín, vrátane sviatkov a víkendov. Naši zamestnanci sú pravidelne školení a preverovaní, čím je zaistená vysoká kvalita ich práce. Garantujeme Vám maximálnu profesionalitu, nasadenie a kvalitu. Zaručujeme 100% spoľahlivosť a diskrétnosť.

Kontaktujte nás

Upratovacie služby pre firmy aj domácnosti


Tepovanie

zabezpečujeme tepovanie kobercov pre byty aj firmy, tepovanie sedačiek,postelí a matracov, tepovanie stoličiek a iného čalúnenie. Po dohode vykonáme tepovanie kobercov v nočných hodinách.

Upratovanie

sme schopní zabezpečiť umývanie okien až do výšky 14,5 m, umývanie výkladov, showroomov, presklenných átrií. Upratujeme aj koncertné sály, kiná, fasády budov či autobusové zastávky.

Sídlo IVIP

Pražská 5
Bratislava 811 04

Upratovacie práce zabezpečujeme v Bratislave a celom Bratislavskom kraji.

Objednať upratovanie